Szalagavató 2019

Az idei szalagtűzésünket is megelőzte a sok táncpróba, izgulás, készülődés, felfordulás. Azt kell mondanunk: megérte, öröm volt bennük gyönyörködni. Igazán ünnepi, felemelő. szemet gyönyörködtető volt  végzős diákjaink sora! Gyerekekből valóságos hölgyek és urak váltak a szemünk láttára.  Nem csak az iskola, de a végzősök életének egyik legnagyobb eseményére került sor, impozáns helyszínen, impozáns rendezvény keretei között.

Galéria az alábbi linken érhető el: Galéria


Aktuális

lelkig-page-001
Reggeli áhítat - 2020-03-31 Ézsiás 55:8-10 „ Bizony, a ti gondolataitok nem az én gondolataim, és a ti utaitok nem az én utaim –…
Az áprilisi ECL vizsgák elmaradnak A PTE Operatív Stáb 26/2020. (III. 16.) döntése értelmében a veszélyhelyzet fennállására…
Kedves Szülők, Kedves Növendékeink! Eltelt az első munkahét, amelyet próbának szántunk: a digitális iskola kialakítása és…
Kedves Növendékeink! A mai napon a tantestület maratoni értekezletet tartott, hogy kitalálja és megszervezze, miképpen lehet a…